If you are an owner of this website – please upgrade to remove ads
Jūsų vardas  
Jūsų el. paštas  
Jūsų žinutė  

Klaipėda Art Hotel BOHEMA***

Galinio Pylimo g. 16, Klaipėda

Telefonas: +37046411884

El. paštas: lugne@tubinas.lt

 

Susisiekite su mumis žinute:

Viešbutis „BOHEMA” yra Klaipėdos senamiestyje, tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro. Viešbutis labai lengvai pasiekiamas automobiliu bei pėščiomis, visos pagrindinės Klaipėdos miesto pramogų zonos yra netoliese. 

 

Kuršių nerijoje esančios Smiltynės keltų terminalas yra už 1,4 km nuo „BOHEMA“, o Klaipėdos autobusų ir traukinių stotys – už 2,5 km. Iki prekybos centro „Akropolis“ automobiliu nuvažiuosite per 3 minutes, o „Švyturio“ areną rasite už 3 km.

 

Viešbutyje įrengti puikūs dviviečiai ir šeimyniniai kambariai. Kambariuose - TV, rašomieji stalai, elektriniai virduliai, fenai. Kambariai papuošti vietinių menininkų-tapytojų darbais. 

Viešbutyje Jus pasitiks mūsų restoranas ir kavinė su specialiai Jums paruoštu gėrimų ir patiekalų meniu. Kiekvieną rytą Jums nuotaiką pagerins bei puikiai pradės dieną mūsų virėjų paruošti gausūs pusryčiai.

 

Mūsų darbuotojai nuoširdžiai rūpinsis Jumis ir stengsis, kad ilsėdamiesi bet kuriame “TUBINAS Hotels” tinklo viešbutyje jaustumėtes laimingi! Išsiaiškindami Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums specialias poilsio programas bei paslaugas, kad leisdami atostogas maksimaliai pailsėtumėte ir pasisemtumėte jėgų bei patirtumėte neišdildomų įspūdžių.

 

gallery/tubinas_puslapis_lugne_pagrindine_1var
gallery/fb-icon